ZŠ Kosmonautů 13

3. prosince 2012 v 17:31
Základní škola Kosmonautů 13, příspěvková organizace příjme nové žáčky do prvních tříd...
Nachází se v Ostravě-Zábřehu, hned vedle ZŠ Kosmonautů 15 se kterou ale nemám nejlepší zkušenosti, ovšem je pravda že do ní nechodím a proto ji ani tak dobře neznám...
Proč zrovna do naší školy?
  • Příjemné prostředí
  • Výborný pedagogický sbor
  • Spousta aktivit, kroužků, zábavy atd...
  • Velkou práci ve škole zastupuje paní učitelka Šárka Šostá, která pro naší školu pořádá spoustu aktivit jako je příprava školy v přírodě, již několikáté korálkování, dnes zrovna na jarmarku sehnala pána díky kterému jsme si mohli vyzkoušet malovat na sklo.
  • Dále taky skvělá učitelka paní Zdeňka Majcherová (ČJ, Výtvarná výchova), která nám vždy krásně vyzdobí nástěnku, naučíme se díky ní skvěle kreslit a má zcela vyjímečný přístup k češtině (spousta povídání, nejrůznější triky na zapamatování učiva...)
  • Nemohu opomenout pana učitele Petra Indru který nás vždy velmi pobaví svým nadhledem nad vším, svými trefnými poznámkami i když to občas malinko přežene... :-D
  • Příjemné paní uklizečky, mnoho tříd vybavených data projektorem, některé i interaktivní tabulí a všechny třídy jsou vybaveny počítačem. K tomu pak dvě učebny Výpočetní techniky a odborné učebny (Huv, Cizího Jazyku, Fyziky nebo třeba Chemie)
Samozřejmě tato škola není dokonalá a velmi mnoho věcí bych si na ní přál změnit, ale bohužel ne všechno jde...
Každopádně do této školy chodím a vím o ni své a proto se mě do komentářů můžete ještě na cokoli zeptat.

ŠKOLNÍ WEBOVKY

Daniel Bernátek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama