LESEROVÁ OPERACE OČÍ!!!

18. září 2012 v 18:13
ANO-NE Také řešíte tento problém, nebo o něčem takovém uvažujete? Nejste si něčím jistí, nebo nevíte kam jít? Můj otec dnes v 15:00 podstoupil tuto laserovou operaci a já vám přináším SKUTEČNÉ INFORMACE, JEN PRAVDU, TO CO POTREBUJETE VĚDĚT A TO PRÁVĚ V ROZHOVORU S MÝM OTCEM!!!

PŘED OPERACÍ - Nervozita, strach. Musel jsem podepsat papír na kterém bylo udáno pár dost nepříjemných rizik, pár omezení, ale jinak vše v pořádku. Rozkapali mi oči nějakým umrtvovákem a ještě před tím prováděli celkem nepříjemné měření rohovky atd... Příjemné prostředí i zaměstnanci

PŘI OPERACI - Citil jsem jak ten laser pálí a jinak celkově velice nepříjemný pocit, ale bolest jen minimálně.

PO OPERACI - Oči mě trochu pálí. Byl jsem poučen o tom co můžu a co ne. Špatně se mi mrká, nemůžu si mnout oko a musim nosit sluneční brýle. Celkově je to hrozný pocit. Již teď v 18:00 ale vidím jako nikdy předtím a doufám že se to bude jestě zlepšovat, protože psali že to může trvat až rok. Celý pobyt tam, se vším všudy byl cca 1,5 hodiny.

OPERACE BYLA PODSTOUPENA V

GEMINI oční centrum, a.s.

pobočka Ostrava-Bělský Les


CO O SOBĚ FIRMA PÍŠE - Laserové operace očí. Specializujeme se na korekce očních vad, operace šedého zákalu a operace sítnice. Provádíme také specializovaná oční vyšetření. Korekce metodou femtoLASIK a LASIK.

KONTAKT:

Adresa:

Zdeňka Chalabaly 3041/2
700 30 Ostrava-Bělský Les

Modrá linka:

+420 810 999 999

Telefon:

+420 577 202 202

Email:

info@gemini.cz

WWW:

http://www.gemini.cz

JAK OPERACE (POUZE KOUSEK) ZHRUBA PROBÍHÁ: Klikněte na tento odkaz:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama